• +90 262 658 01 00
  • info@cemesangroup.com
  • Pzt - Cum: 8:00 - 18:00
Menü
cemesan-yassi-metal-logo-316px.png

Çelik Servis Merkezi

1994 yılında faaliyetlerine başlayan firmamızla Türkiye ve dünyada bir çok önde gelen sanayi kuruluşuna çelik servis merkezi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kısa süre önce üretim kabiliyeti ve kapasitemizi arttırmak adına Çayırova’da bulunan tesisimize yeni dilme, boy-kesme ve çoklu-kesim hatlarını üretim organizasyonumuza katmış olduk.
Diğer yandan soğuk şekillendirme konusunda kendi bünyemiz içerisinde geliştirdiğimiz hatlarda, güneş enerjisi, asansör, havalandırma, cephe sistemleri ve otomotiv gibi sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, isteğe uyarlanmış özel profil üretim hacmimiz hızla artmaktadır.

eurotray-logo-316px.png

Kablo Taşıma Sistemleri

Eurotray olarak, metal sektöründe faaliyet gösteren şirketler grubumuzun biriktirdiği kurumsal tecrübeyi uzun süredir elektrik sektörüne aktarmaktayız. Müşterilerimize daha yüksek kalite ve kapasiteyle hizmet vermeyi amaçlayarak, 2012 yılında en yeni üretim metotlarıyla donatılmış Dilovası fabrikamıza taşındık.
Kablo taşıma sistemlerine yönelik geniş ürün yelpazemizle ve konusunda uzman ekibimizle Afrika, Asya ve Avrupa’nın gelişen pazarlarında yer alan değerli müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına uygun en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlamaktayız.

cemesan-dis-ticaret-logo-316px.png

Dış Ticaret

Çemesan Group bünyesindeki firmaların ithalat ve ihracat faaliyetlerini koordine etmekteyiz. Diğer yandan, grup firmalarımızın yarattığı uluslararası ticari ilişkileri takip ederek özellikle metal, elektrik ve lojistik sektörüne yönelik faaliyet gösteren yerel üreticilerimiz ve Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya gibi gelişmekte olan pazarlar arasında ticari köprüler kurarak, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında katkı vermeyi hedeflemekteyiz.
Ülkemizin ihracat hacminin önemli bölümünü kapsayan Avrupa pazarının da kriz sonrası toparlanma süreci tamamlamasıyla beraber ihracat hedeflerimize ulaşmakta zorlanmayacağımızı umut ediyoruz.

Ürün temsilcimiz ile görüşebilirsiniz

Daha fazla bilgi...